Domovská stránka arrow Stavby které nás znepokojují arrow Bytové domy U čakovického zámku

Bytové domy U čakovického zámku

Sídliště "U zámeckého parku"?

Příspěvek od OBČANSKÉ SDRUŽENÍ
25.10.2008
Sídliště „U zámeckého parku“ nebo „Mezi Baumitem a betonárkou s drtičkou“ či „Mezi dvěma rušnými silnicemi“  - jak se nakonec bude jmenovat???


Hlavním kritériem a ukazatelem pro rozvoj naší MČ Čakovice je pouze co největší počet bydlících obyvatel. „URBANISTIKA“ a  „UDRŽITELNÝ ROZVOJ ÚZEMÍ“ jsou pojmy, kterými se vůbec nikdo nezabývá.


V Čakovicích  vyrostla první část velkého sídliště, které má lákavý název „U zámeckého parku“. Do naší městské části přibylo mnoho podnájemníků, ale také občanů, kteří si byt koupili do osobního vlastnictví,  domnívajíc se, že v zeleni. Prudký nárůst obyvatel v naší obci a v jejím okolí, způsobuje vážné  dopravní problémy. Neprůjezdnost v Cukrovarské ulici a pomalé popojíždění v ulici Tupolevově v Letňanech je na denním pořádku. Páteřní komunikace v naší MČ nejsou na takový nárůst obyvatel nijak připraveny. S každou další výstavbou se zhoršuje naše životní prostředí, hlavně v okolí průjezdných silnic. Namísto vysazení větších souvislých ploch zeleně okolo sídliště se budou stavět další a další obytné domy a na severozápad od sídliště vybuduje firma LB IMMO betonárku s drtičkou betonu.
0 Komentáře
Poslední úprava: 05.07.2012
Čtěte více...

BYTOVÉ DOMY U ČAKOVICKÉHO ZÁMKU

Napsal: Černý Karel
03.06.2007

Tři několikapodlažní bytové domy nad čakovickým zámkem. Plánovaná stavba, která má změnit centrum Čakovic a vytvořit zde novou dominantu....

0 Komentáře
Poslední úprava: 01.10.2008
Čtěte více...
Oficiálni dokumenty OS
Oficiální dokumenty OS Plánovaná setkání OS
Vaše fórum
Vstupte zde je otevřeno!
Střípky z naší historie
Vstupte zde je otevřeno!
Statistiky
Návštěvníci: 1317540
Náhodný obrázek
DSC00384.jpg